Til hovedinnhold
Josvanger Elektro AS

Alle våre tilsette

Frank Neset er service- og prosjektleiar i Josvanger Elektro AS

Dagleg leiar og prosjektleiar

Frank Neset

Tlf: 48083722frank@josvanger.no
Johannes Josvanger er dagleg leiar og fagleg ansvarleg i Josvanger Elektro AS

Fagleg ansvarleg

Johannes Josvanger

Tlf: 48083701johannes@josvanger.no
Anders Josvanger er sakshandsamar i Josvanger Elektro.

Prosjektleiar

Anders Josvanger

Tlf: 48083710anders@josvanger.no
Solfrid Tuften er kontormedarbeidar i Josvanger Elektro.

Kontormedarbeidar

Solfrid Tuften

Tlf: 48083702solfrid@josvanger.no
Ottar Tuften er elektrikar i Josvanger Elektro AS

Elkontrollør / Elektrikar

Ottar Tuften

Tlf: 48083704ottar@josvanger.no
Baste Antun er elektrikar i Josvanger Elektro.

Elektrikar / Lærlingansvarleg

Baste Antun

Tlf: 48083703baste@josvanger.no
Joar Molland Røneid er elkontrollør, termografør og elektrikar i Josvanger Elektro.

Elkontrollør / Teknikar

Joar Molland Røneid

Tlf: 48083708joar@josvanger.no
Simen Brugrand er elektrikar i Josvanger Elektro AS

Elektrikar / Svakstraumsteknikar

Simen Brugrand

Tlf: 48083707simen@josvanger.no
Gaute er elektrikar i Josvanger Elektro AS

Elektrikar

Gaute Josvanger

Tlf: 48083712gaute@josvanger.no
Even er elektrikar i Josvanger Elektro AS

Elektrikar / Teknikar

Even Hunshamar

Tlf: 48083723even@josvanger.no
Jonatan Hurthi er lærling i Josvanger Elektro AS

Lærling

Jonatan Hurthi

jonatan@josvanger.no
Jøran er lærling i Josvanger Elektro AS

Lærling

Jøran Skeide

joran@josvanger.no
Martin er lærling i Josvanger Elektro AS

Lærling

Martin Stautland

martin@josvanger.no
Vebjørn er lærling i Josvanger Elektro AS

Lærling

Vebjørn Vik

vebjorn@josvanger.no
Alexander er lærling i Josvanger Elektro AS

Lærling

Alexander Slinde

alexander@josvanger.no

Lærling

Tobias Loftesnes Kvåle

tobias@josvanger.no